Ünlü oyuncu kocasının intihar ettiğini açıkladı

Shameless dizisiyle tanınan 61 yaşındaki Tina Malone, kocasının intihar ederek öldüğünü doğrularken bu durumu asla atlatamayacağını söyledi. İki ay önce yaşadığı şokun ardından konuşan ünlü oyuncu, kocasının trajik ölümünden ordudaki travma sonrası stres bozukluğunu sorumlu tuttu.

İlk kez konuşan Tina Malone, şunları söyledi : “Bu dakikaya kadar bunun hakkında kamuoyuna konuşmadım. Bunu ilk kez söyledim ve doğruladım. Paul intihar etti. Ben şeffaflığa inanıyorum. Bunu asla atlatamayacağım. Onu çok özlüyorum ve onu çok seviyorum. Bildiğim bir şey var ki o buradan daha iyi bir yerde.”

Henüz 42 yaşında olan ve orduda görevli olan Paul Chase, Cheshires’ın 22. Alayı’nın eski bir üyesiydi ve hizmetleri onu Afganistan, Irak, İrlanda ve Belize gibi ülkelere yerleştirmişti.

Tina Malone, kocasının eve gelmeyince öldüğünü, “Paul önceki gece eve gelmemişti. Sirenleri duydum, yanıp sönen mavi ışıklar gördüm ve biliyordum” diye açıkladı.

Tina ve Paul, iki yıllık flörtlerinin ardından 2010 yılında evlendiler ve Tina 50 yaşındayken kızları Flame’i kucaklarına aldı.

Tina’nın daha önceki bir ilişkisinden Danielle adında bir kızı daha var.

Geçtiğimiz 12 ayın cehennem olduğunu anlatan Tina, “Reçeteli ilaç ve kokain kullanıyordu, borç aldı ve yalan söyledi. Çaresiz durumdaydı.” dedi.

Tina, Paul’ün vefatını ilk olarak bir sosyal medya gönderisiyle hayranlarına duyurdu.

Tina, X hesabında şunları yazdı : “Bunu tam bir kalp kırıklığıyla yazıyorum, kocam Paul Chase Malone bu sabah vefat etti, tamamen perişan haldeyiz.”

İKİLİNİN GEÇMİŞİ

Tina, 2010 yılında kişisel antrenör kocası Paul Chase ile evlendi ve kendisinden 19 yaş küçüktü.

Çift, Tina 50 yaşındayken tüp bebek yoluyla bir kız çocuğunu dünyaya getirdi ve Flame, 15 Aralık 2013’te doğdu.

Tina, 2017’de Paul ile birlikte yeniden anne olmak istediğini ve bebeğinin cinsiyetini seçeceğini açıkladı ve şunları söyledi:

“Bazıları benim bencil olduğumu ve 54 yaşında başka bir çocuk sahibi olduğum için sorumsuz olduğumu söyleyecek. Bana ahlak dersi verecekler ve bana kötü davranacaklar, özellikle de bebeğimizin cinsiyetini seçtiğim için ve herkesin kendi fikrine hakkı var. Ama onların ne düşündüğüne zerre kadar umurumda değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir